//reCAPTCHA
Blog

Cestovné poistenie s bankovou kartou

Ako si mám vybrať správne cestovné poistenie a stačí mi cestovné poistenie k bankovej karte?

vcela spravcapoistenia.sk


Platobné karty dnes neslúžia iba na výber peňazí z účtu, ale umožnia vám aj získať mnoho zliav a výhod, ktoré vám uľahčia cestovanie.
Jednou zo služieb, ktoré klient pri získaní platobnej karty môže mať je cestovné poistenie. To sa môže vzťahovať na bežné využitie počas dovolenky, či na pracovnej ceste. Banky k tomuto produktu nepristupujú rovnako, preto je vhodné buď si pozrieť zmluvu, alebo sa informovať priamo v banke.

Niektoré banky automaticky zahŕňajú cenu cestovného poistenia do ceny ročného poplatku za vydanie karty, v niektorých platíte poplatky extra. Obvykle je možné dokúpiť poistenie aj pre členov rodiny. Vtedy klient zaplatí iba rozdiel medzi individuálnym a rodinným poistením.

Pozrite si kartu:
Možnosť a rozsah poistenia závisí buď od toho, či ide o embosované, neembosované karty, štandardné alebo Gold alebo či ide o debetné a kreditné. Väčšina bánk poskytuje cestovné poistenie iba k debetným kartám.

cestovne poistenie bankova karta spravcapoistenia.sk

Karta bez poistenia:
Cestovné poistenie si k niektorým kartám treba zvlášť dokúpiť.

V našej praxi sa stretávame aj s názormi klientov, že majú cestovné poistenie v platobnej karte a to im postačuje. Keď sa ich pýtame na podrobnosti, tak väčšinou nevedia.

Najjednoduchšie je porovnanie formou otázok na ktoré si skúste odpovedať ak sa spoliehate na poistenie na cestovnej karte:

  • Viete, koľko Vás táto služba v banke stojí?
  • Viete, čo je v cene poistenia zahrnuté (riziká, rozsah krytia, poistné sumy, limity plnenia ...)?
  • Viete, že ak máte v karte pripoistených aj rodinných príslušníkov, vzťahuje sa na nich poistenie iba v prípade, ak cestujú na dovolenku spolu s vami?
  • Viete, čo máte robiť v prípade poistnej udalosti v zahraničí a za aké udalosti si môžete poistné plnenie nárokovať?
  • Viete ako sa podmienky poistenia medziročne menia, máte o tom dosť informácií?
  • Viete, aká je územná platnosť vášho poistenia?
  • Viete, aké športy máte zahrnuté v poistení?
  • Ste si naozaj istí, že takéto poistenie je pre Vaše individuálne alebo rodinné potreby naozaj vhodné???

Máme pre Vás riešenie

Z ponuky všetkých poisťovní sme vybrali ideálne poistenie pre jednotlivcov, rodiny, skupiny ale aj pre náročných cestovateľov s ideálnym rozsahom krytia a od správcu poistenia ho môžete mať za najnižšiu cenu na trhu:

cestovne poistenie bankova karta spravcapoistenia.sk

Toto poistenie predstavuje optimálnu voľbu aj pre náročných klientov, je od renomovanej poisťovne, cena 25 EUR je najnižšia na trhu (priemerná cena porovnateľného poistenia je viac ako 43 EUR na osobu), poistenie platí celý rok – pre všetky cesty do zahraničia či už na dovolenky, výlety, nákupy alebo za rodinou resp. pracovne. O blížiacom sa výročí poistenia Vás informujeme, pripomenieme Vám úhradu a automaticky ho za Vás predĺžime na ďalší rok v prípade záujmu. V prípade potreby voláte z dovolenky priamo nám a my Vám poradíme ako postupovať pri poistnej udalosti alebo sa môžete spojiť s asistenčnou službou poisťovne.

Porovnajte si vaše poistenie, ktoré máte v banke s našim.
www.balunet.eu Catalog Clonet Katalóg internetových stránok