//reCAPTCHA
Ďakujeme za spoluprácu

Dobrý deň,

so službami Petra Pavloviča som veľmi spokojný, pretože mi vždy ochotne a promptne poradí, pomôže a to nielen pri uzatváraní poistných zmlúv či kontrole už uzatvorených, ale hlavne v prípade riešenia poistnej udalosti je vždy nápomocný a ochotný.
Šetrí môj čas, všetky doklady vždy načas doručí za mňa do poisťovne a odborne pomôže s likvidáciou škody.
Som s ním maximálne spokojný, do budúcna budem oslovovať výhradne jeho.

PharmDr. Štefan Vidlár,
vedúci lekárnik lekárne RUŽINOV a konateľ spoločnosti ALESTEPHARM, s.r.o.,
Bratislava

Vážená spoločnosť APROCON s.r.o., ďakujeme za dlhoročnú spoluprácu v oblasti komplexného spravovania žiadostí v systéme Programu rozvoja vidieka, úspešné projektové zámery, spoluprácu pri optimalizácii nákladov v oblasti poistenia a poradenstvo pri finančnom plánovaní. Veľmi vítame služby poradenského portálu agroporadca. So spoluprácou sme veľmi spokojní a pri každej vhodnej príležitosti Vás odporúčame.

František Hamráček,
konateľ, DUNAJEC s.r.o.,
Spišská Stará Ves

Agroporadenstvo, spoluprácu, optimalizáciu poistenia a likvidáciu poistných udalostí hodnotím na vysokej profesionálnej úrovni. Oceňujem prístup a osobné riešenie všetkých situácií, ktoré sú s poistením našej spoločnosti spojené.

Michal Sivuľka,
konateľ, AGRO-HNIEZDNE s.r.o.,
Hniezdne

Ďakujeme spoločnosti APROCON za dlhoročnú úspešnú spoluprácu v oblasti agroporadenstva a spoločnosti APROCON INSURANCE za spoluprácu pri poistení našej spoločnosti. Ceníme si, že vždy vyhľadáte tú najvýhodnejšiu ponuku zo širokej škály poisťovní a prehľadne poskytujete informácie v online správcovi poistenia Homeoffice. Vysoko hodnotíme aj prístup a odborné zastupovanie pri likvidácii poistných udalostí.

Ing. Marek Kostoláni,
konateľ, AGROSPOL 5.TM s.r.o.,
Tesárske Mlyňany

Pri príležitosti bilancovania našej vzájomnej 5-ročnej spolupráce v oblasti poisťovacích služieb v rozsahu potrieb spoločnosti Hydrodynamic Vám chceme touto cestou vyjadriť svoju spokojnosť s jej výsledkami a zároveň Vám poďakovať za vysokú úroveň poskytovanej starostlivosti ako i za účinné poradenstvo pri výbere najvhodnejších poisťovacích produktov dostupných na našom trhu podľa našej aktuálnej potreby.

Obzvlášť si ceníme Vašu promptnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť a štýl komunikácie. O vysokej odbornosti Vášho pracovného teamu sa presviedčame pri každej príležitosti dotýkajúcej sa škály našej spolupráce, ktorá sa postupne rozrastala a dnes už pokrýva všetky požiadavky našej spoločnosti v danej oblasti.

Tiež sme dospeli k názoru, že orientácia v poisťovacích produktoch a znalosť postupov pri riešení konkrétnych situácií sú v dnešných podmienkach veľmi náročné disciplíny, ktoré jednoznačne vyžadujú vysoko profesionálny prístup. Sme radi, že sme toto všetko našli v službách Vašej spoločnosti a v práci Vašich pracovníkov.

Pavel Kúsek a Juraj Satala,
konatelia spoločnosti Hydrodynamic, s. r.o.,
Zlaté Moravce

S členmi tímu spoločnosti APROCON som mal možnosť sa stretnúť pri príležitosti spolupráce v oblasti projektového manažmentu. Pri prvom stretnutí sme sa dozvedeli aj o ich činnosti v oblasti poskytovania ďalších služieb a medzi nimi bolo aj poistenie. Spoločnosť nám rada poskytla pomocnú ruku pri doriešení dlhodobo otvorených poistných udalostí a pri tej príležitosti sme im poskytli potrebné údaje na prehodnotenie stavu poistných zmlúv. Došlo k úspore na poistnom. Bola to zhoda náhod, a nebáli sa pomôcť aj keď sme v tej dobe neboli ich klientmi. To znamená, že osud chcel, aby som stretol tých správnych ľudí a všetko sa doriešilo. Tak som spoznal spoločnosť Aprocon a zároveň celý tím. Od roku 2010 sa o nás vzorne starajú a pomáhajú, so všetkými požiadavkami a potrebami našej spoločnosti.

Všetko riešite promptne a v krátkej dobe, veľmi ochotne a profesionálne poradíte, za doterajšiu spoluprácu Vám chceme poďakovať.

Ján Vančo,
majiteľ, AT- ENGINEERING spol. s r.o.,
Bratislava

Prístup ku klientovi máte bezchybný a tak isto systém ako to celé funguje. Myšlienka HomeOffice a správca poistenia jednoznačne predbehla svoju dobu. Som veľmi spokojný s prístupom a starostlivosťou o firemné aj osobné poistenie. Veľmi si cením hlavne osobný prístup a čas ktorý, mi venujú ľudia zo spoločnosti APROCON INSURANCE nad rámec svojich povinností.

Pavol Knapo,
konateľ spoločnosti KG-BAU s.r.o.,
Nitra

MRAZIARNE a.s. Sládkovičovo je dlhodobo klientom spoločnosti APROCON s.r.o. ktorá nám zabezpečila poradenstvo pri projekte v rámci Programu rozvoja vidieka a APROCON INSURANCE s.r.o., ktorá nám zabezpečuje poradenstvo v oblasti poistenia. S profesionálnou prácou sme veľmi spokojní, a hodnotíme ju pozitívne. Aktuálne nás informujú o nových produktoch a zmenách v poistných podmienkach neživotného poistenia. Taktiež nám poskytujú bezplatné poradenstvo, rýchlosť zaregistrovania poistnej udalosti, spôsob a komfort hlásenia poistnej udalosti ako aj možnosť riešiť veci online. Pracovníci tejto spoločnosti poskytujú jasné a zreteľné informácie, vždy podrobne vysvetlia podstatu poistenia, rôznorodé možnosti poistenia, zabezpečia vynikajúcu cenu, servis. Sme maximálne spokojným klientom tejto spoločnosti.

Mgr. Vavríková Ivana,
člen predstavenstva MRAZIARNE a.s. Sládkovičovo,
Sládkovičovo

Vážený obchodný partner,

dovoľte nám, aby sme sa Vám takouto formou poďakovali za dlhoročnú spoluprácu v oblasti agroporadenstva a poistenia našej spoločnosti. Viackrát a opakovane sme sa presvedčili o zodpovednom prístupe Vašich zamestnancov pri riešení našich požiadaviek.

Ing. Norbert Fassinger,
konateľ spoločností NOFA - Ing. Norbert Fassinger; BULLY, s.r.o.; AGRONOFA s.r.o.; BPS Huncovce, s.r.o.; ŠOFA - bioenergia s.r.o.,
Vrbov

S prístupom ku mne a mojej rodine sme veľmi spokojní. Ušetrili ste mi čas a náklady na poistenie. Veľkou výhodou je aj HomeOffice, kde mám všetko k dispozícii a viem sa tam dostať odkiaľkoľvek na svete potrebujem.

Som veľmi spokojný s prístupom a starostlivosťou, odbornú aj osobnú pomoc pri poistných udalostiach. Veľmi si cením hlavne odborný, ale aj osobný a ľudský prístup, čo si nesmierne vážim.

Bureš Felix,
profesionálny pilot,
Bernolákovo

APROCON GROUP, dovoľte mi aby som sa Vám touto cestou poďakoval za doterajšiu spoluprácu. S činnosťou Vašich zamestnancov som veľmi spokojný. So spoluprácou som veľmi spokojný.

Ing. Andrej Kompas,
SHR,
Cabaj-Čápor

Prístup spoločnosti APROCON INSURANCE k riešeniu mojich požiadaviek je výborný, hlavne ma teší, že nemusím sledovať trh s poistením, nakoľko ho sledujú za mňa a ak majú niečo výhodnejšie pre mňa tak mi to ponúknu.

Hlavne som nesmierne spokojná s odbornou pomocou pri poistných udalostiach, nech sa mi stane kdekoľvek a kedykoľvek vždy ochotne pomôžu a poradia, nahlásia a vybavia potrebné náležitosti. Vážim si to a Ďakujem.

Monika Drahová,
vedúca obchodnej predajne,
Bratislava

So spoločnosťou APROCON s. r. o. spolupracujem už viac rokov. Na začiatku som vás oslovil ako zamestnanec prepravnej spoločnosti, no po výbornej skúsenosti vás nielenže odporúčam ďalej, ale využívam vaše služby a produkty aj súkromne. Vďaka vášmu profesionálnemu a zároveň priateľskému prístupu je komunikácia vždy príjemná, otvorená a nenútená. Dostávam rýchlo a kvalitne všetky potrebné informácie, takže vašu spoločnosť môžem iba odporučiť a zároveň touto cestou aj poďakovať.”

Ing. Peter Lepáček,
manažér, Tvrdošín

Vážená spoločnosť,

Ďakujeme za spoluprácu v oblasti projektového manažmentu, agroporadenstva a poisťovníctva za uplynulé roky a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Rastislav Ilečko,
SHR,
konateľ spoločností AGISS, s.r.o.; BESKYDIA, s.r.o.; PD Dlhoňa; AGROSLUŽBY Svidník, s.r.o.,
Stročín

Teší ma hlavne individuálny prístup spoločnosti ku mne a mojej rodine, hlavne oceňujeme váš prístup pri poistných udalostiach od ich vzniku až po ich úspešné doriešenia, nestrácam čas v poisťovniach, všetko mi ochotne pomôžete vyriešiť. Teší ma aj to, že ak máte niečo výhodnejšie tak nám to aj ponúknete, čím nám šetríte peniaze a aj čas na hľadanie. Ďalšou pridanou hodnotou je prístup HomeOffice, kde mám všetky informácie o mojich poistných zmluvách.

Som veľmi spokojný s vašim osobným prístupom a starostlivosťou, stačí mi iba prísť k vám a všetko ostatné vybavíte.

Juraj Szabo,
profesionálny vodič,
Bratislava

Vždy keď máme akúkoľvek požiadavku radi nám pomôžu a ochotne pripravia ponuky podľa našich požiadaviek a prípadne ak sme na niečo zabudli nás informujú, či nemáme záujem mať kryté aj dané riziko. Spravujú nám firemné aj súkromné poistenie a sme vždy s ich prácou spokojní. Ich práca je veľmi kvalitná a promptná, za čo im ďakujeme.

Katarína Šlahor,
konateľka spoločnosti Reha-CARE, s.r.o.,
Vrbové

Práca členov tímu spoločnosti Aprocon Insurance je na veľmi vysokej úrovni. Hlavne som rád, že mi šetria čas a tým aj peniaze, že nemusím osobne riešiť škodové udalosti ak sa stanú. Nemusím tráviť čas čakaním v poisťovniach, stačí sa s nimi skontaktovať a doriešia čo je potrebné. Prídem iba do kontaktu s členmi tímu, ktorých prácu a ústretovosť si nesmierne vážim ako človek aj ako konateľ spoločnosti.

Úprimne odporúčam ich služby a verím, že si udržia služby na svojom štandarde, čo ja považujem za vysokú pridanú hodnotu a nadštandard, nakoľko doteraz som takýto prístup k sebe ako osobe a aj mojej spoločnosti nikdy nezažil. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

Tomáš Mészároš,
konateľ spoločnosti Tomáš Mészároš – PINO s.r.o.,
Bratislava

Spoločnosť APROCON INSURANCE s.r.o. s nami spolupracuje už niekoľko rokov. S ich službami sme veľmi spokojní. Kedže sa pohybujeme vo svete medzinárodného podnikania vieme posúdiť a oceniť ich profesionálne služby. Ďakujeme

Branislav Laurinc,
partner, ECOVIS LA Partners Tax, k.s.,
Bratislava

Maximálna spokojnosť so spoločnosťou Aprocon Insurance rýchle vybavenie pri poistnej udalosti a promptné vybavenie poistenia.

Hana Vališová,
manažérka,
Bratislava

V dnešnej dobe sa veľmi málo stretávame s ochotou a promptnosťou, ktorú som práve našiel v ľuďoch, ktorí pracujú v spoločnosti APROCON INSURANCE. Moja požiadavka, ktorá spočívala v analýze môjho poistenia, bola spracovaná veľmi rýchlo a následne k tomu aj predloženie novej ponuky a uzatvorenia nového poistenia.

Mgr. Marek Adamčík,
prezident občianskeho združenia,
Bratislava

Spolupráca so spoločnosťou APROCON INSURANCE je výborná. Oceňujeme najmä rýchle riešenie poistných udalostí, ktoré nám vznikajú na Slovensku aj v zahraničí a jednoduchú komunikáciu kedykoľvek potrebujeme. Na základe auditu poistenia v roku 2012 sme ušetrili náklady na poistenie, rozšírili poistné krytie a upravili podľa ich rady aj spoluúčasti na vozidlách, čo sa ukázalo ako výborné riešenie. Ďakujeme za spoluprácu

Jozef Mego,
EUROCAR, majiteľ, autodoprava,
Veľké Zálužie

Nebol by som si myslel, že výber poistenia a jeho realizovanie od počiatku až po
podpis zmluvy bude také jednoduché, príjemné a hlavne šetriace môj čas. Robíte to dobre.
Budem s Vašou činnosťou počítať aj v ďalšom období môjho poistenia. Ešte raz ďakujem a prajem fy Aprocon veľa spokojných klientov.

Ján Rendoš,
občan,
Bratislava

Od kedy sme začali podnikať, tak sme si všetko riešili sami, všetko ohľadom poistenia, poistných udalosti, hľadania odpovedí na naše otázky sme museli hladať, pisať a chodiť po roznych poisťovniach. Ale od kedy sme našli vašu spoločnosť, sa to zmenilo.

Sme radi, že starostlivosť o náš firemný a súkromný majetok prevzala Vaša spoločnosť .

Prístup, štýl komunikácie, flexibilita, ochota úprimne poradiť a pomôcť, ktorá vychádza z ľudí z Vašej spoločnosti je profesionálna, ale hlavne ľudská. Obzvlášť si ceníme riešenie poistných udalosti, promptnosť pri vypracovávaní nových ponúk a nemožno nespomenúť systém HomeOffice, ktorý ste nám ponúkli ako ďalšiu pridanú hodnotu. V dnešnej hektickej dobe je tu niečo čo nás upozorní na dôležité informácie, napr. úhrada poistného, rôzne odporúčania a hlavne máme prehľad o svojom poistení.

A Preto, že sme s prácou vašej spoločnosti nadmieru spokojní svoju spokojnosť posúvame aj medzi našich známych, partnerov a priateľov.

Mgr. Katarína Palšová,
konateľka, LIGNOTOM, s.r.o.,
Topoľčany

Skvelý prístup, cítiť záujem o klienta a ochota naozaj mu reálne pomôcť.

Mgr. Miriam Grožajová,
podnikateľka, majiteľka distribučnej siete,
Bratislava

Ďakujem Vám za bezchybnú spoluprácu pri nahlasovaní a likvidácii poistných udalostí a riešenie poistenia zodpovednosti našich vodičov. Ku kvalitnej spolupráci prispievajú aj pravidelné školenia a inštruktáže pre našich zamestnancov ako postupovať pri dopravných nehodách. Oceňujem hlavne prístup a osobné riešenie všetkých situácií, ktoré sú s autodopravou spojené.

Vladimír Sčensný,
vedúci autodopravy, GAS Familia s.r.o.,
Stará Ľubovňa

Keď sme potrebovali uzatvoriť poistenie oslovili sme viacero poisťovní a aj maklérov. Zo všetkých ponúk nás najviac zaujala ponuka spoločnosti Aprocon Insurance s.r.o. hlavne vďaka pridanej hodnote ktorú ponúkate. Počas trvania spolupráce sme si overili, že klient je pre Vás naozaj na prvom mieste. Ste moderná a inovatívna spoločnosť s veľmi ľudským prístupom. Ďakujeme za spoluprácu.

Marková Zuzana,
konateľka, MUNDUS Cleaning s. r. o.,
Bratislava

Svoje poistky som dlhé roky riešil s niekoľkými poisťovňami, ale vďaka Jurajovi Pácalovi budem sa aj v budúcnosti obracať už len na neho, lebo mi za moje poistky ušetrili veľa peňazí. Teraz už nemusím chodiť do rôznych poisťovní, ale stačí, keď mu zatelefonujem a on sa o všetko postará. Svojim známym odporúčam s akýmkoľvek problémom, týkajúcich sa poistenia, obrátiť sa na APROCON INSURANCE. Všetky moje poistky pravidelne prehodnocuje a poradí mi najvýhodnejšie poistenia. Vďaka.

MVDr. Igor Mračko,
RVPS,
Dunajská Streda

Vážená spoločnosť APROCON INSURANCE s.r.o., ďakujem za dlhoročnú spoluprácu v oblasti komplexného spravovania našich požiadaviek, spoluprácu pri optimalizácii nákladov v oblasti poistenia a pri likvidácii poistných udalostí. So spoluprácou som veľmi spokojný.

Ing. Viliam Kompas,
SHR,
Cabaj-Čápor

Na odporúčanie svojho kamaráta som sa obrátil na firmu APROCON s poistením môjho starého auta a keďže som bol spokojný s rýchlym, promptným vybavením mojej požiadavky, pri kúpe nového auta som neváhal opäť sa obrátiť na túto firmu. Môžem len odporučiť.

Stanislav Šurkala,
zamestanec,
Dunajská Streda

Od momentu kedy ste mi bezplatne vypracovali analýzu môjho poistenia a ušetrili mi náklady na poistenie som s vašou prácou veľmi spokojný. Vždy keď je niečo výhodnejšie ma kontaktujete a informujete o výhodnejších ponukách.

Uzatvorením poistných zmlúv vaša starostlivosť o mňa a moju firmu neskončila, ale pomohli ste mi aj s nahlásením škodových udalostí, odovzdali všetku potrebnú dokumentáciu, komunikovali za mňa s poisťovňami a úspešne doriešili predmetné udalosti až do samotného ukončenia. Ďalšou nemenej významnou pomocou je aj sprístupnenie IT aplikácie HomeOffice, kde mám všetko ako na dlani a mám prehľad o svojom poistení.

Som veľmi spokojný s prístupom a starostlivosťou o osobné aj firemné poistenie.

Veľmi si cením hlavne osobný prístup a čas ktorý, mi venujú ľudia zo spoločnosti APROCON INSURANCE aj nad rámec svojich povinností, čo je dnes málo vídané.

MUDr. Gustáv Niepel,
majiteľ spoločnosti DERMA-MED,
Piešťany

Sme športový klub s dlhoročnou tradíciou, vychovávame úspešné volejbalové hráčky aj pre reprezentáciu Slovenska. Často cestujeme po svete a preto spolupracujeme s pánom Petrom Pavlovičom ako odborníkom v oblasti poistenia našich hráčok a realizačného tímu. Touto cestou by sme sa chceli poďakovať spoločnosti Aprocon za dlhoročnú spoluprácu a ich podporu pre náš klub. Veľmi pekne ďakujeme

Eva Podhorná,
šéftréner mládeže, volejbalový klub Slávia Ekonomická Univerzita,
Bratislava

Ďakujem Vám, že ste mne a mojej rodine uzatvorili také výhodné cestovné poistenie. Často chodím na krátkodobé cesty do zahraničia a poistenie s takým širokým krytím za takú výhodnú cenu som nikde nenašiel.

Martin Šudy,
podnikateľ,
Dunajská Streda

Touto cestou si dovoľujem vyjadriť poďakovanie zamestnancovi firmy APROCON INSURANCE s.r.o., pánovi Ing. Jurajovi Pácalovi, ktorý dlhé roky rieši všetky moje súkromné a neraz i školské poistky. Vážim si jeho cenné odborné rady, ktoré viedli k úspore mojich financií. Menovaný je vždy ochotný poradiť, nevyhovára sa na nedostatok času, dokonca sám mi neraz poradil výhodnejšie poistenie, než o ktoré som ho ja žiadal. Dovolím si tvrdiť, že má dobrý prehľad, je dobrý odborník vo svojej práci a má priateľský prístup k svojim klientom. Firmu APROCON INSURANCE vrelo odporúčam záujemcom o poistenie.

PaedDr. Peter Gajdoš,
riaditeľ školy,
Dunajská Streda

Svoj dom, garáž a chatu som si dal poistiť už cez APROCON, pretože som sa stretol v tejto firme s ľudským, empatickým a korektným prístupom ku klientovi. Váš zamestnanec pán Pácal bol nápomocný pri prehodnocovaní všetkých mojich poistení, ktoré vybavil k mojej spokojnosti. Nemalú úlohu zohrala aj úspora mojich financií. Tejto firme naozaj patrí pochvala.

Ing. arch. Jozef Šutovský,
podnikateľ,
Dunajská Streda

Týmto by som chcel vyjadriť spokojnosť s pracovníkmi Vašej spoločnosťi. Pri vybavovaní nasej škodovej udalosti na auto RAV – 4 , boli veľmi profesionálni, ústretoví a hlavne pre nich nič nebol problém.

RNDr. Rudolf Polák,
Hydropol - Rudolf Polák, spol. s r. o., konateľ,
Bratislava

Bol som prekvapený, že nejaký sprostredkovateľ poistenia disponuje s online IT systémom na prezeranie všetkých poistných zmlúv, ktoré ste mi uzatvorili. Je to jednoduchý a prehľadný systém, ktorý mi pomáha v rýchlej orientácii. Niekedy nie som si istý, či som napr. zaplatil niektorú poistku a tam si to môžem pozrieť.

Peter Hodossy,
účtovník,
Dunajská Streda

Dlhú dobu som si poistenie môjho auta riešil sám a porovnával som rôzne poisťovne. Pred nedávnom mi odporučil môj známy, aby som kontaktoval firmu APROCON INSURANCE. Bol som spokojný s vybavením mojej záležitosti a odvtedy, ak mám nejaký problém s poistením, tak sa obrátim na nich. Cením si hlavne pravidelné prehodnocovanie môjho poistenia – PZP.

Tibor Bátki,
dôchodca,
Dunajská Streda

Rozhodol som sa napísať poďakovanie firme APROCON INSURANCE s.r.o. v Bratislave, pretože ešte som sa nestretol s tým, aby mi zamestnanec firmy počas víkendu aj vo večerných hodinách bol k dispozícii v poradenstve v oblasti poistenia. Vďaka tomu som si vybavil poistenie, ktoré bolo súrne kvôli časovému limitu, načas a dokonca som mal ponúknutý výber možných poistení z viacerých poisťovní. V dnešnej dobe sa s niečím takým podobným málokedy stretávam. Naozaj Vám ďakujem, pán Pácal.

Attila Kertész,
dôchodca,
Dunajská Streda

Dobrý deň,

v dnešnej dobe často ľudia vyjadrujú kritiku, ale svoju spokojnosť a uznanie nikde nezverejňujú. Preto ja som sa rozhodol, že svoju spokojnosť vyjadrím, a to konkrétne pánovi Pácalovi, ktorému ďakujem za pomoc pri autohavárii, ktorá sa dokonca stala v neskorých večerných hodinách, kedy som bol bezradný, zmetený a v šoku a on mi po zavolaní okamžite poradil a pomohol riešiť daný stav tak, aby som poistnú udalosť uzavrel k svojej spokojnosti. Na druhý deň mi pomohol so všetkými potrebnými tlačivami, ktoré by som sám nevedel vyplniť a postaral sa o celý priebeh vybavovania tejto nepríjemnej udalosti. Tohto pána nájdete v spoločnosti APROCON a som si istý, že aj Vám pomôže, keď to budete potrebovať.

Milan Szabó,
zamestnanec,
Dunajská streda

Naša spolupráca v oblasti poistenia aktív našej spoločnosti je veľmi dobrá, šetrí nám významným spôsob čas aj náklady. Vždy keď je niečo výhodnejšie nás kontaktujete a informujete o výhodnejších ponukách, ale najväčšou pridanou hodnotou je pomoc pri škodových udalostiach, hlavne od momentu vzniku až po odovzdanie potrebných dokladov v poisťovniach a vyplatenie predmetnej škody. A oceňujeme pomoc aj pri regresoch spoluúčasti. Nemáme žiadne starosti s vybavením všetkých okolností okolo poistných udalostí a vždy sa o všetko postaráte za nás. Uzatvorením poistných zmlúv sa vaša starostlivosť o nás neskončila a vždy radi a ochotne poradíte a odporučíte čo treba robiť. Veľmi nám pomáha aj HomeOffice, kde máme všetko čo potrebujeme kedykoľvek k dispozícii.

Komunikácia je veľmi príjemná a ústretová (kontaktná osoba pre nás Peter Pavlovič). Ste veľmi promptní a rýchli vo vybavovaní všetkých našich požiadaviek. Máme u vás riešené firemné ale aj osobné poistenie. Som veľmi spokojný s prístupom a starostlivosťou o osobné aj firemné poistenie.

Ján Flamík,
konateľ spoločnosti REGULATERM CONTROL s.r.o.,
Bratislava
www.balunet.eu Catalog Clonet Katalóg internetových stránok