//reCAPTCHA

Aj poistka môže pomôcť

Prihláste sa do nášho newslettra.

22.10.2018 / 3 min. čítania

Návrat

S radosťou vám oznamujeme, že podporujeme návrat opustených detí z detských domovov do rodín. Od októbra 2018 sme zapojili do nášho projektu "Aj poistka môže pomôcť" nového partnera – Návrat, o.z..

Víziou občianskeho združenia je napr. prispieť k stavu v spoločnosti, v ktorom všetky opustené deti nájdu útočisko v rodinách ochotných postarať sa o ne. S pôsobnosťou v 6 regionálnych centrách sa venujú problematike náhradnej rodinnej starostlivosti, sanácii rodín v ohrození ale aj odborným systémovým zmenám atď.

Aj poistka môže pomôcť

Ako to funguje?

Obráťte sa na nás aby sme za vás podporili vaše obľúbené občianske združenie. My vám urobíme bezplatné porovnanie vašich poistných zmlúv. Navrhneme vám lepšie riešenia finančne aj kvalitou. Ak našu ponuku prijmete o vaše poistenie sa už postaráme my a na účet občianskeho združenia Návrat budeme každý rok počas trvania spolupráce vo vašom mene prispievať sumou, ktorú si dohodneme.

Porovnanie poistenie

Našim cieľom je prispievať občianskemu zruženiu Návrat pravidelne a z roka na rok vyššou sumou čo sa nám aj bude dariť vďaka vám.

Ako sa vyhnúť zdražovaniu poistenia?

Chcem sa zapojiť do projektu

Aj poistka môže pomôcť

Pre našich klientov zabezpečíme:

  • Online správu poistných zmlúv a povinností
  • Prideleného osobného správcu a likvidátora
  • Správnu likvidáciu poistných udalostí od nahlásenia
  • Komunikáciu s poisťovňami, likvidátormi, znalcami, právnikmi atď.